tapety
biurowe

TAPETY BIUROWE

Biuro to miejsce, w którym spędzamy sporą część swojego życia. Warto zadbać o to, aby ludzie w nim przebywający czuli się komfortowo. Tapeta lub fototapeta jest idealnym rozwiązaniem, które wprowadzi mocny akcent podnoszący walory estetyczne.

sklepy
i galerie

budynki
biurowe

punkty
usługowe

zakłady
produkcyjne

sklepy
i galerie

budynki
biurowe

punkty
usługowe

zakłady
produkcyjne

Digital 7 oferuje wysokiej jakości druk na szkle, plexi, płytach PCV, piankach, drewnie oraz na wielu innych podłożach. Wysoka zgodność kolorystyczna i trwałość produktu stanowią podstawę dobrej współpracy z naszymi Klientami. Wydruki wykonujemy w technologii druku lateksowego lub druku UV z możliwością użycia koloru białego.

NOWE BUDOWNICTWO, ODNOWIENIE LOKALU

Nie ważne, na jakim etapie jest Twoja inwestycja. Tapety i fototapety można zamontować zarówno na surowe ściany, jak i na pomalowane. W przypadku nowych lokali tapety pozwolą zaoszczędzić na koszcie inwestycji – dobierając odpowiednią konfigurację można je kleić bezpośrednio na ścianki GK po wstępnej obróbce (szpachlowaniu), dzięki czemu unikamy tynkowania i malowania ściany. Natomiast jeżeli lokal wymaga odświeżenia warto rozważyć tapety i fototapety samoprzylepne – po oczyszczeniu starych ścian ich montaż jest łatwy i szybki, a efekt końcowy odmienia wnętrze.

JAKIE WZORY WYBRAĆ?

To zależy od przeznaczenia i charakteru biura, pomieszczenia lub obiektu. Właściwą osobą do rekomendacji wzorów będzie architekt wnętrz. Dobierze on odpowiednie grafiki lub wskaże styl, który będzie odpowiedni. Często wzory tapet i fototapet tworzone są indywidualnie dla danego lokalu. Możecie Państwo skorzystać z naszej kolekcji wstępnie wyselekcjonowanych wzorów lub skontaktować się z nami w celu dobrania odpowiedniej grafiki. Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz oraz posiadamy własne studio graficzne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową realizację tapet i fototapet w obiektach, jak również odpowiadać za jeden z jej elementów.

TAPETY SPRAWDZONE W CIĘZKICH WARUNKACH

Zamawiając nasze tapety i fototapety masz pewność, że otrzymasz przetestowane produkty najwyższej jakości. Firma Digital 7 S.C. od wielu lat dostarcza te produkty w sektorze B2B. Nasze tapety, fototapety oraz grafiki są obecne w całym kraju, m.in. w Piekarniach Grzybki (tapety laminowane), placówkach PZU Zdrowie (tapety samoprzylepne), perfumeriach Douglas (grafiki na różnych nośnikach), Centrum Nauki Kopernik (system identyfikacji wizualnej), lotnisku im. Fryderyka Chopina (tapeta specjalistyczna), szpitalach (tapeta specjalistyczna), i wielu innych. Bardzo możliwe, że codziennie przechodzisz obok naszych produktów.

0