Przeskocz do treści

STWÓRZ WARUNKI SPRZYJAJĄCE PRACY

Biuro, jako miejsce, w którym spędzamy sporą część swojego życia, wymaga troski o komfort ludzi w nim przebywających. Tapeta lub fototapeta stanowi idealne rozwiązanie, wprowadzając mocny akcent podnoszący walory estetyczne tego środowiska.

BIURO, RECEPCJA, BUDYNEK, SKLEP

Produkujemy tapety i fototapety do wszystkich typów obiektów, korzystając z naszego zaawansowanego zaplecza produkcyjnego oraz zasobów materiałowych, które umożliwiają skonfigurowanie tapet i fototapet pod konkretną specyfikację. Masz również możliwość skorzystania ze sprawdzonych przez nas rozwiązań.

ZAKŁADY PRODUKCYJNE
PUNKTY
USŁUGOWE
ZAKŁADY PRODUKCYJNE
BUDYNKI
BIUROWE
PUNKTY
USŁUGOWE

NOWE BUDOWNICTWO, ODNOWIENIE LOKALU

Nie ważne, na jakim etapie jest Twoja inwestycja; tapety i fototapety można zamontować zarówno na surowe ściany, jak i na pomalowane. W przypadku nowych lokali tapety pozwalają zaoszczędzić na koszcie inwestycji - dobierając odpowiednią konfigurację, można je kleić bezpośrednio na ścianki GK po wstępnej obróbce (szpachlowaniu), unikając tym samym tynkowania i malowania ściany. Natomiast jeżeli lokal wymaga odświeżenia, warto rozważyć tapety i fototapety samoprzylepne; po oczyszczeniu starych ścian ich montaż jest łatwy i szybki, a efekt końcowy odmienia wnętrze.

JAKIE WZORY WYBRAĆ?

To zależy od przeznaczenia i charakteru biura, pomieszczenia lub obiektu; architekt wnętrz rekomenduje odpowiednie wzory tapet i fototapet, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz i posiadamy własne studio graficzne, umożliwiając kompleksową realizację tapet i fototapet, zarówno dla całych obiektów, jak i pojedynczych elementów, oferując zarówno naszą kolekcję wstępnie wyselekcjonowanych wzorów, jak i możliwość dostosowania grafik indywidualnie.

TAPETY SPRAWDZONE W CIĘZKICH WARUNKACH

Zamawiając nasze tapety i fototapety masz pewność, że otrzymasz przetestowane produkty najwyższej jakości, dostarczane przez firmę Digital 7 S.C. w sektorze B2B, obecne m.in. w Piekarniach Grzybki (tapety laminowane), placówkach PZU Zdrowie (tapety samoprzylepne), perfumeriach Douglas (grafiki na różnych nośnikach), Centrum Nauki Kopernik (system identyfikacji wizualnej), lotnisku im. Fryderyka Chopina (tapeta specjalistyczna), szpitalach (tapeta specjalistyczna) i wielu innych miejscach, przez co bardzo możliwe, że codziennie przechodzisz obok naszych produktów.

Wybrani klienci z sektora B2B